Katalogu i Karnar >>>> shikoni në internet   shkarko .zip Ju lutemi zgjidhni një server më të shpejtë për të vizituar faqen tonë të internetit!vizitoni serverin tonë anglez!vizitoni serverin tonë kinez!


LED dritë tavani
Shiko modele të tjera >>
1. Forma tridimensionale e udhëhequr nga tavani
2.
3.
4.

Forma tridimensionale e udhëhequr nga tavani. Ndriçimi i ndriçimit të tavanit LED është mënyra e përsosur për të sjellë dritë, karakter dhe një pamje më të përfunduar në hapësirën tuaj. Ndriçimi i tavanit LED është i bukur, shumë funksional dhe praktikisht pa mirëmbajtje. Lightology ofron një shumëllojshmëri të prerjes LED të ndriçimit me tavan të rrafshët me tavan që ofrojnë ndriçim të ndritshëm, tërheqës dhe efikas të energjisë për mjediset e brendshme. Shtoni sofistikimin në motivin tuaj modern me LED pranë dritave të tavanit nga markat e projektuesit të tilla si Tech Lighting, Artemide, Swarovski, Leucos, Koleksioni i Lightology dhe më shumë. Para se të blesh sigurohuni që të zgjidhni një instalim tavan të cilit shkalla është në ekuilibër me madhësinë e dhomës.( Forma tridimensionale e udhëhequr nga tavani )

Forma tridimensionale e udhëhequr nga tavani

Product Model List

ITEM NO. Product Size(mm) Power Consumption(W)
KN-CL1-30*30
L300 * W300 * H60
12
KN-CL1-40*40
L400 * W400 * H60
24
KN-CL1-50*50
L500 * W500 * H60
36
KN-CL1-60*60
L600 * W600 * H60
48
LED: SMD 2835
COLOR: 3000~3200KK/4000~4200K/6000~6500K
VOLTAGE: AC 85V-265V

Product Photo

LED dritë tavani
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL1

Shell Colors

LED dritë tavani
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL1 BLANK
LED dritë tavani
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL1 LIGHT PINK K
LED dritë tavani
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL1 GREEN
LED dritë tavani
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL1 LIGHT WHITE
LED dritë tavani
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL1 YELLOW
LED dritë tavani
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL4 LIGHT BLUE K

 Forma tridimensionale e udhëhequr nga tavani

Shiko modele të tjera >>
1. Forma tridimensionale e udhëhequr nga tavani
2.
3.
4.


 
Drita komerciale LED
   Drita e rondele e dritës LED
   LED dritë përmbytjeje
   LED dritë pannel
   LED dritë strip
   Led dritë poshtë
   LED dritë tavani
   Dritë varëse LED
   Tub LED neoni
   Dritë nëntokësore LED
   Llambë LED
LED pushime dritë
   LED dritë varg
   Dritë LED perde
   Led dritë neto
   Drita LED icicle
   Dritë tip LED LED
   LED dritë kabllo prej gome
Drita e realitetit virtual LED
   LED dritë palme kokosit
   LED drita qershi
   LED dritë dru palmë kokosit
aksesorë
   kontrollues
   Prizë e rrymës
   Furnizimi me energji elektrike
paketim
Certifikata e produktit
   Markë dhe patentë
   certifikatë
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Ne mbështesim nën ngarkesë

nga ajri, nga deti

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Ne mbështesim më poshtë pagesën

Transferimi i telave

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2018 Karnar   Na kontaktoni   Harta e faqes  Last modified: June 25 2024 03:27:01.

shqiptar   العربية   አማርኛ   Azərbaycan   Gaeilge   Eesti keel   Euskal   беларускі   български   Íslensku   Polski   Bosanski   فارسی   Burry (Afrikaans)   dansk   Deutsche Sprache   Русский язык   Français   Filipino   suomalainen   Frysk   ភាសាខ្មែរ   ქართული   ગુજરાતી   Қазақша   Kreyòl Ayisyen   한국어   Hausa   Nederlands   Кыргыз тили   Galego   Català   Česky   ಕನ್ನಡ   Corsa   hrvatski   Kurdî   Latine   Latviešu   ລາວ   Lietuviškai   Lëtzebuergesch   românesc   Malagasy   Malti   मराठी   മലയാളം   Melayu   Македонски   Maori   Монгол хэл   বাংলা ভাষার   မြန်မာ   Miao   IsiXhosa saseMzantsi Afrika   I-South African Zulu   नेपाली   norsk språk   ਪੰਜਾਬੀ   Português   پښتو   Chichewa   日本語   svenska   Samoa   Српски   Sesotho   සිංහල   Esperanto   slovenského jazyk   Slovenščina   Kiswahili   Gàidhlig na h-Alba   Sugbo   Somali   Тоҷикӣ   తెలుగు   தமிழ் மொழி   ไทย   Türk dili   Cymraeg   اردو   Українська   O'zbek   Español   עברית   Ελληνικά   Hawaiian   سنڌي   magyar   Shinra   Հայերեն   Asụsụ Ibo   lingua italiana   ייִדיש   हिन्दी   Sunda Indonesian   Bahasa indonesia   Wong Jawa   Yorùbá   Người việt nam   中文(繁體)   中文(简体)